Wynajem nalewaków

Chcesz zorganizować imprezę plenerową, domówkę lub spotkanie firmowe z piwem? Wynajmij sprzęt do rozlewu i zafunduj gościom świeże piwo z nalewaka!

Dostarczamy piwo na każdą imprezę. Pomagamy dobrać rozwiązania techniczne i asortyment, oferujemy wynajem sprzętu dostosowanego do Twoich potrzeb. Chcemy byś bawił się przy dobrym, świeżym piwie. Gdy szykuje się domówka, to melduje się Polufka! Kiedy w planach jest firmówka, to obsłuży ją Polufka! Gdy rozpalić chcesz ognisko, to Polufka z piwem blisko! 🙂

Zapytanie online

Powyższe ceny obejmują tydzień z jednym weekendem – wypożyczenie w dowolnym dniu roboczym i zwrot do czwartku.

Regulamin usługi

 • Impreza firmowa

  Jesteśmy w stanie zapewnić piwo beczkowe na każdej imprezie – od kameralnej po kilkusetosobową. Od lat obsługujemy konferencje IT, targi, festiwale i imprezy integracyjne.

 • Impreza plenerowa

  Nasze kompaktowe chłodziarki nablatowe świetnie sprawdzą się na kameralnym grillu czy ognisku. Nie musisz korzystać z ogródków gastronomicznych, żeby pić piwo z kija!

 • Domówka

  Dowozimy piwo butelkowe lub kompaktową chłodziarkę z beczką 18L na domówki. Pomagamy w wyborze piw kraftowych i regionalnych, dostarczamy je zawsze zimne i świeże.

 • Impreza rodzinna

  Chcesz zapewnić gościom kraftowe piwo na weselu, poprawinach lub innej imprezie rodzinnej? Pomożemy Ci to zorganizować! Kilka wesel i wieczorów panieńskich / kawalerskich mamy już za sobą 🙂