1. Ostatnie zamówienia przyjmowane są nie później niż 60 minut przed zamknięciem lokalu.
  2. W lokalu obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych.
  3. W lokalu obowiązuje zakaz spożywania własnego alkoholu. Spożywanie własnych napojów bezalkoholowych należy skonsultować z obsługą.
  4. Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu – hasło do sieci można uzyskać u obsługi.
  5. Wszystkie dostępne do użytku w lokalu gry planszowe są wypożyczane nieodpłatnie, niektóre pozycje są dostępne u obsługi. Wypożyczający zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wypożyczania gier planszowych.
  6. Rezerwacja stolików jest bezpłatna. W przypadku rezerwacji miejsc na więcej niż 12 osób obsługa może pobrać całkowicie zwrotną kaucję, która jest oddawana przy odbiorze rezerwacji. Rezerwację należy odebrać przynajmniej 15 minut wcześniej, inaczej przepada.
  7. Każda osoba korzystająca ze stołów do piłkarzyków proszona jest o zadbanie, by nie pogorszyć ich stanu technicznego. Zabrania się podnoszenia stołów. W przypadku zalania prosimy o niezwłoczne poinformowanie obsługi.
  8. Informacje o zniżkach i promocjach dostępne są na stronie internetowej oraz u obsługi. Klient powinien poinformować obsługę o przysługujacej mu zniżce.
  9. Przebywając w lokalu, wyrażasz zgodę na utrwalenie swego wizerunku na zdjęciach wykonywanych przez obsługę oraz umieszczenie ich na stronie pubu oraz profilu firmowym na Facebook’u.
  10. Przyjmujemy płatności kartą płatniczą od 20 zł.
  11. Przebywając w lokalu akceptujesz postanowienia tego regulaminu.