Pyszna pizza

W Polufce można za pośrednictwem baru zamówić pizzę z  Na Okrągło i Spoko. Pizza od naszych sąsiadów, przygotowywana z najwyższej jakości składników, cieszy się dużym uznaniem. W ich ofertach każdy znajdzie coś dla siebie – od klasyków takich jak margherita, capricciosa czy hawajska po niebanalną wegetarianę z grillowanym burakiem i pastą truflową czy tajską kompozycję. Ze SPOKO zamówić można również panini, focaccie, calzone i sałatki!

Gdy spodziewają się Państwo większego zamówienia, prosimy o wcześniejszą informację podczas rezerwowania stolików. Unikniecie wtedy oczekiwania na przygotowanie zamówienia, a ciepła pizza zostanie podana do stolików o wyznaczonej godzinie. Korzystając z rezerwacji online, wystarczy wpisać w uwagach informację o rodzajach i ilości zamawianej pizzy.

Za pizzę płacą Państwo bezpośrednio w naszym lokalu, więc możliwe jest doliczenie jej do bieżącego rachunku. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Przy dużych zamówieniach lub imprezach firmowych można liczyć na rabaty.

pizza