Pizza z Na Okrągło

W Polufce można za pośrednictwem baru skorzystać z pełnej oferty Pizzerii Na Okrągło. Pizza od naszych sąsiadów, przygotowywana z najwyższej jakości składników w piecu opalanym drewnem, cieszy się dużym uznaniem. W ich ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – od klasyków takich jak margherita, capricciosa czy hawajska, poprzez niebanalną wegetarianę z grillowanym burakiem i pastą truflową po autorską pizzę z pancettą i duszonym na maśle porem.

Gdy spodziewają się Państwo większego zamówienia, prosimy o wcześniejszą informację podczas rezerwowania stolików. Unikniecie wtedy oczekiwania na przygotowanie zamówienia, a ciepła pizza zostanie podana do stolików o wyznaczonej godzinie. Korzystając z rezerwacji online, wystarczy wpisać w uwagach informację o rodzajach i ilości zamawianej pizzy.

Za pizzę płacą Państwo bezpośrednio w naszym lokalu, więc możliwe jest doliczenie jej do bieżącego rachunku. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Przy dużych zamówieniach lub imprezach firmowych można liczyć na rabaty.

pizza