ZadzwońFacebook

Pub Polufka

ul. Leczkowa 18, Gdańsk Wrzeszcz

Menu


Ponad 130 gatunków piwa

po piwku

Posiadamy szeroką ofertę piw butelkowych, importowanych i rodzimych – ponad 140 gatunków! W asortymencie znajdują się produkty z polskich browarów kontraktowych i rzemieślniczych (Pinta, Olimp, Gościszewo, AleBrowar, Nepomucen, Profesja, itp.). Oferta piw beczkowych jest zmienna, lecz zawsze dostępny jest przynajmniej jeden gatunek piwa jasnego i jeden ciemnego.

Najtańsze piwo, Lwowskie 1715 dostępne jest w cenie 6zł/0,5l. Serwujemy także cydry, radlery i piwa smakowe.

W chłodne dni szczególnie polecamy grzańce piwne oraz na bazie wina i cydrów. Przyrządzane są one według naszych własnych receptur, zawierających m.in. miód, owoce, świeży imbir, anyż, cynamon, goździki. Oferujemy również kilka rodzajów grzańców bezalkoholowych.

 • Promocja studencka:
  każde piwo beczkowe tańsze o 1 zł
 • Okresowe promocje cenowe na wybrane gatunki piw. – szczegóły w barze.
 • Karta rabatowa:Zbierz pieczątki i uzyskaj kartę rabatową 5% / 7% / 10%
 • Zbieraj pieczątki i zgarniaj gratisy! Za 8 polskich piw, duże chipsy, paluszki lub popcorn GRATIS!

Napoje wysokoprocentowe

polufce

Oferujemy szeroki wybór wódek smakowych w przystępnych cenach, między innymi wszystkie rodzaje Soplicy i Chłopskiej Pędzonej, Grube Pszczoły, Krupnik i Żołądkowe Gorzkie. Shoty sprzedajemy na tuziny, w ramach których można zamówić różne rodzaje wódek. Wielbicielom delikatniejszych nalewek proponujemy Niewinne, które mają jedynie 17% alkoholu i również dostępne są na tuziny.

Posiadamy także podstawowy wybór drinków, w którym znajdują się takie klasyki jak cuba libre, gin z tonikiem, czy mojito. Oferujemy również dzbany drinków ze świeżymi owocami oraz tuziny drinkowych shotów – kamikaze, orzechówka z mlekiem lub sunrise. W menu zawsze znajduje się również kilka rodzajów whisky.

Polecamy cydry w różnych smakach – niskoalkoholowe napoje, powstające w procesie fermentacji jabłek, wzbogacone dodatkiem soków owocowych.

Na chłodne dni proponujemy grzane wino z pomarańczą grzane miody pitne i cydr na ciepło.

To co? Po lufce w Polufce?

 • Deska shotów:
  12x25ml wybranych wódek smakowych 35 zł
 • Promocja studencka:
  Standardy drinkowe z karty tańsze o 1 zł
 • Zbieraj pieczątki i zgarniaj gratisy!11 deska GRATIS!
 • Liga kibica:
  Typuj rezultaty meczów Ligi Mistrzów i wygrywaj darmowe shoty

Napoje bezalkoholowe

Oferujemy zarówno klasyczne, jak i mniej standardowe napoje bezalkoholowe – ciepłe i zimne. Asortyment ulega zmianom sezonowym, jednak zawsze staramy się zapewnić duży wybór napojów bez procentów.

Polecamy smaczne rosyjskie piwo bezalkoholowe – Baltika, które zyskało duże uznanie wśród naszych klientów. Oferujemy także ukraiński podpiwek i kwas chlebowy marki Obołoń.

Posiadamy w asortymencie napoje Coca-coli: colę, cherry coke, sprite’a, fantę, nestea, wodę mineralną oraz podstawowy wybór soków owocowych.
po piwku

Oferujemy także herbaty czarne, zielone i owocowe, a także el-grey, białe i ziołowe. Można wypić u nas również kawę – sypaną z paloną w lokalnej palarni kawy przygotowywaną we Frenchpressie lub rozpuszczalną – oraz gorącą czekoladę. W chłodnie dni polecamy grzańce bezalkoholowe na bazie piwa bezalkoholowego lub soków owocowych, do których dodajemy świeże owoce i przyprawy.

Najlepsze Tosty w Gdańsku

coś na ząb

Do piwa proponujemy orzeszki, paluszki i sucharki w różnych smakach, a na poszukujących czegoś ciekawego czekają suszone owoce morza. Oferujemy również pożywne tosty, a na większy głód – pyszne pizze i dania z Piatto Blanco, które można zamawiać u nas w barze. Dla studentów wszystkie tosty są tańsze o 1zł, a na asortyment Piatto Blanco obowiązuje zniżka 10%.

Podziel się:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePin on Pinterest

Comments are closed.