ZadzwońFacebook

Pub Polufka

ul. Leczkowa 18, Gdańsk Wrzeszcz

Andrzejki w Polufce

Zapraszamy na wspólne wróżenie i bajanie w pubowej scenerii. Ten dzień można spędzić różnie.
My preferujemy magiczne klimaty – czasem mroczne, czasem zabawne, a czasem i takie, i takie.

Wróżby andrzejkowe są bardzo starym zwyczajem. Tak starym że starsze może być chyba tylko snucie opowieści. Chwila… dlaczego by właściwie nie połączyć tradycji andrzejkowych z bajaniem?

W Andrzejki od dawna usiłowano znaleźć odpowiedzi na najistotniejsze pytania – w szczególności te matrymonialne. A któż może dostarczyć informacji równie pewnych jak dane z PKW, jeśli nie bajarze? Specjalnie dla Was na tę okazję do Polufki zawita członek grupy Baśnie Właśnie i pomoże dokonać życiowych wyborów. Jak już rozwiąże wszelkie Wasze problemy, przedstawi oryginalne wersje czerwonego kaptura czy mrocznego Prometeusza z Meksyku.

Grupa Baśnie Właśnie formalnie działa od stycznia 2013 roku, jednak historie opowiadała już wcześniej. Bajarzy i muzyków łączy wspólna pasja, którą chcą zarazić innych. Jest to pewnego rodzaju protest przeciw odrzucaniu świata fantazji. Grupa chętnie wychodzi do ludzi i pokazuje, że baśnie są dobre dla wszystkich i praktycznie na każdą okazję. Bajarze opowiadają historie w domach kultury, muzeach, kawiarniach, pubach, ale też na piknikach czy urodzinach. Ponadto potrafią wróżyć!

Zaczynamy o godzinie 19:00. Bilety w cenie 10zł można nabyć w barze przed eventem lub z wyprzedzeniem.
Podziel się:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePin on Pinterest

Tagi: , , , ,

Posted in Eventy and News and Wydarzenia by Kasia on Listopad 25th, 2014 at 15:21.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply