ZadzwońFacebook

Pub Polufka

ul. Leczkowa 18, Gdańsk Wrzeszcz

Baśnie Własnie 18+

Pub Polufka i poznańska grupa bajarzy Baśnie Właśnie zapraszają na spotkanie z baśniami dla dorosłych. To pierwsza taka inicjatywa w Trójmieście.

Grupa Baśnie Właśnie formalnie działa od stycznia 2013 roku, jednak historie opowiadała już wcześniej. Bajarzy i muzyków łączy wspólna pasja, którą chcą zarazić innych. Jest to pewnego rodzaju protest przeciw odrzucaniu świata fantazji. Grupa chętnie wychodzi do ludzi i pokazuje, że baśnie są dobre dla wszystkich i praktycznie na każdą okazje. Opowiadają historie w domach kultury, muzeach, kawiarniach, pubach, ale też na piknikach czy urodzinach.

Baśnie to nieodłączna część naszego dzieciństwa. Każdy poznawał je najpierw dzięki rodzicom i szkole, a później samemu. W pewnym momencie przeważnie kończymy swoją przygodę z baśniami – w końcu to dla dzieci. To błąd!

Baśnie Właśnie dorosły do spotkania 18+

12 lutego grupa Baśnie Właśnie zawita do Gdańska, by pokazać, że baśnie nie zawsze są dla dzieci. Bajarze wyjaśnią, jak powstała wódka, czy można zostać uśmierconym więcej niż raz, czy mądrość z „przygodówek” przydaje się w życiu oraz jak przyjąć bajarza gdy pojawi się u Was w domu.

Uwaga! Udział w imprezie wiąże się z zakupem biletu w cenie: 7 zł lub 5 zł dla posiadaczy kart rabatowych Pubu Polufka: 5%, 7% oraz Legitymacji Wiecznego Studenta.

Baśnie własnie 18+

Podziel się:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePin on Pinterest

Tagi: , , , ,

Posted in Eventy and Wydarzenia by Blackmas on Luty 6th, 2014 at 00:29.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply