ZadzwońFacebook

Pub Polufka

ul. Leczkowa 18, Gdańsk Wrzeszcz

Liga Mistrzów

Zapraszamy na mecze ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Pokażemy dwa z trzech poniższych spotkań. Osoby zainteresowane obejrzeniem określonego meczu prosimy o kontakt i rezerwowanie miejsc.

 • AC Milan – Ajax Amsterdam
 • Barcelona – Celtic Glasgow
 • SSC Napoli – Arsenal
 • W grupie H prowadzi Barcelona z 10 punktami na koncie. Tuż za nią plasuje się Milan z 8 puntami na koncie, a Ajax jest trzeci i ma 7 punktów. Barcelona ma zapewniony awans, ale nie pierwszą pozycję w grupie. Jeżeli przegra, a AC Milan wygra swój mecz, wtedy to Włosi wyjdą z pierwszego miejsca z grupy. Zarówno Milan, jak i Ajax ma szanse na awans dalej. Holendrzy, aby tego dokonać muszą wygrać.

  Sytuacja w grupie F jest jeszcze bardziej skomplikowana. Aktualnie prowadzi Arsenal z 12 punktami. Borussia i Napoli mają po 9 punktów. Olympique Marsylia nie z gromadziło żadnego punktu. O wszystkim zadecyduje bilans bramkowy. Zarówno Napoli, Arsenal, jak i Borussia mają szansę na zajęcie pierwszego miejsca w grupie, każdy z tych zespołów może awansować i każdy odpaść. Arsenal wyjdzie z grupy pierwszy, jeśli wygra, lub zremisuje. BVB może sobie pozwolić na stratę punktów tylko wtedy, jeśli Napoli również polegnie. Jeśli Włosi przegrają, nie mają szans na awans.

  Podziel się:
  Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePin on Pinterest

  Tagi: , , , , , , , , , , ,

  Posted in Sport TV and Wydarzenia by Kasia on Grudzień 10th, 2013 at 01:24.

  Add a comment

  No Replies

  Feel free to leave a reply using the form below!


  Leave a Reply