ZadzwońFacebook

Pub Polufka

ul. Leczkowa 18, Gdańsk Wrzeszcz

Warsztaty śmiechu (dolna sala)

W wiadomym miejscu i czasie, za określona cenę (5 zł płatne na warsztatach), odbędą się Warsztaty Śmiechu które poprowadzi Jakub Felczak.

Warsztaty śmiechu to zestaw prostych ćwiczeń, z których każde kończy się śmiechem – czasem delikatnym, częściej gromkim, płynącym głębokoz przepony.
Uczestnikiem może być prawie każdy: 8 letnie dziecko i jego 80 letni pradziadek.

Udział w zajęciach wymaga zapowiedzenia się na adres jakubfelczak@gmail.com i poza tym żadnego innego przygotowania, doświadczenia, a tym bardziej specjalnego stroju. Jedyne, co musisz zabrać, to odrobina zaufania, kilka gram odwagi i całe mnóstwo ciekawości.

Udział w zajęciach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku w celu propagowania śmiechu.

Liczba miejsc ograniczona.

Co to daje?
Warsztaty to przede wszystkim dobra zabawa. Śmiech powoduje zwiększenie poziomu endorfin i odpręża. To również rodzaj wysiłku fizycznego, pozwala spalić kalorie i rozgrzać się przed innymi obowiązkami. Śmiech także integruje. Uczestnicy mogą zobaczyć siebie w wyjątkowych okolicznościach. Dzięki dokładnie wyselekcjonowanym ćwiczeniom, o rosnącym poziomie intensywności, pozwalają sobie na coraz więcej, by pod koniec warsztatów oddać się szaleńczej zabawie. Zabawie tak intensywnej, że mogli by sobie na nią pozwolić tylko w gronie najbardziej zaufanych przyjaciół. Tworzy to wrażenie wyjątkowości i więzi.

Podziel się:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePin on Pinterest

Tagi:

Posted in Eventy and News and Wydarzenia by Blackmas on Grudzień 3rd, 2013 at 17:46.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply