ZadzwońFacebook

Pub Polufka

ul. Leczkowa 18, Gdańsk Wrzeszcz

Otwarte spotkanie o RPG

Polufka wraz ze stowarzyszeniem Razem Przeciw Sobie zaprasza na kolejne otwarte spotkanie poświęcone grom RPG!

Na spotkaniach tych, w gronie graczy i Mistrzów Gry, rozmawiamy i dzielimy się radami odnośnie różnych aspektów gier fabularnych. Korzystając z doświadczeń oraz pomysłów innych grup, możemy udoskonalić i rozbudować własne kampanie. Zapraszamy zarówno doświadczonych, jak i początkujących RPG-owców – każdy ma coś do wniesienia i każdy może się czegoś nauczyć.

Formułą spotkania są 10-15-minutowe wystąpienia poszczególnych osób, po których następują pytania i dyskusja. Wystąpić z takim referatem może każdy. Można oczywiście też po prostu przyjść i posłuchać. Poprzednie dwa spotkania dotyczyły głównie prowadzenia sesji, a tym razem zapraszamy również do rozmowy o tworzeniu czy odgrywaniu postaci.

Osoby, mające ochotę wystąpić z własną prezentacją, prosimy o zgłoszenia na stronie „wydarzenia” na facebooku. Tematy powinny być w miarę niezależne od wykorzystywanego do gry systemu, ale poza tym panuje zupełna dowolność – czy chodzi o rozwiązywanie problemów, prowadzenie sesji w określonej konwencji, wymyślanie ciekawych bohaterów, narracyjne sztuczki. Każde świeże spojrzenie jest mile widziane.

Podziel się:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePin on Pinterest

Tagi: ,

Posted in Eventy and Wydarzenia by Blackmas on Maj 15th, 2012 at 22:50.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply