ZadzwońFacebook

Pub Polufka

ul. Leczkowa 18, Gdańsk Wrzeszcz

Dominion i Stalowa Policja w Polufce

W barze dostępna jest już zwycięska pozycja z kwietniowego konkursu na planszówkę – Dominion. Dodatkowo zakupiony został dodatek do gry Neuroshima Hex, zawierający nową armię – Stalowa Policja.

Intryga to kontynuacja bestsellerowej pozycji Dominion Rozdarte Królestwo. Gry która zdobyła 18 odznaczeń jako najlepsza gra planszowa roku 2009. Dominion Intryga jest zarówno samodzielną grą jak i dodatkiem dla 2-4 graczy, od której możecie zacząć przygodę w świecie Dominion. Jako dodatek uzupełnia zestaw o 25 nowych kart królestwa. W grze pojawiają się nowe karty zwycięstwa wykorzystujące nowe zasady, podwładni, pozwalający na wybór sposobu działania, a także wiele innych nowych postaci oraz miejsc.

Neoroshima Hex: Stalowa PolicjaDominion Intryga

Stalowa Policja to pierwszy z serii army packów do gry Neuroshima Hex – mini dodatków zawierających jedną wyjątkową armię do gry. Autorem Stalowej Policji jest Michał Oracz. Armia wprowadza do gry nową zdolność – Odbicie. Odbicie chroni jednostkę przed wszelkimi atakami skierowanymi w bok oznaczony ikoną Odbicia. Atak ten zostaje odbity w przeciwnym kierunku na odległość jednego pola i trafia jednostkę przeciwnika (Żołnierza, Sztab lub Moduł), o ile ta stoi na sąsiednim polu na linii tego ataku. Odbity atak nie czyni żadnej szkody żetonom Stalowej Policji.

Zapraszamy do gry!

Pełna lista gier dostępna pod adresem: Gry planszowe

Podziel się:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePin on Pinterest

Tagi: , , ,

Posted in News and Oferta by Blackmas on Kwiecień 13th, 2012 at 23:38.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply