ZadzwońFacebook

Pub Polufka

ul. Leczkowa 18, Gdańsk Wrzeszcz

Mafia i piraci w Polufce!

To nie napad, tylko nowe „Party Games” w Polufce. Mamy nadzieję, że przypadną wam do gustu podobnie jak Jungle Speed czy Fasolki.

Mafia

MAFIA to wciągająca gra psychologiczna oparta na schemacie popularnej gry towarzyskiej. Mogą bawić się w nią dorośli i dzieci, doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach, wyjazdach integracyjnych, obozach, w świetlicach itp. Jej unikalna formuła umożliwia jednoczesną wspólną zabawę dużej grupie graczy. Zestaw zawiera żetony używane w podstawowej wersji gry, a także karty umożliwiające zaawansowanym graczom intrygujące rozszerzenie reguł i wzbogacenie rozgrywki.

Santy anno
Znakomita gra na imprezę

Wcielasz się w rolę jednego z okrytych złą sławą piratów z Santy Anno, przerażającego trójmasztowca zagrażającego morzom Karaibów. Po długiej nocy spędzonej na piciu rumu i imprezowaniu, zapomnieliście gdzie stoi wasz statek, a co gorsza, kto jest jego kapitanem!

Aby rozstrzygnąć ten problem, tak naprawdę bardzo powszechny w pirackim życiu, gildia piracka zainaugurowała nową tradycję: pierwszych trzech, którzy znajdą się na pokładzie, stanie się odpowiednio kapitanem i pierwszymi oficerami. Ci, którzy przybędą za późno, zostaną zdegradowani do roli chłopców okrętowych i spędzą resztę rejsu na czyszczeniu pokładu!

Czy będziesz dość szybki i bystry, aby uniknąć spędzenia reszty czasu z miotłą i wiadrem, zamiast z mieczem i pistoletem?

Uniknij degradacji i zdobądź jak najwięcej dukatów. Pod koniec gry (5 rund) gracz posiadający najwięcej pieniędzy zostanie ogłoszony kapitanem i zwycięży. Następnych dwóch będzie jego pierwszymi oficerami. Pozostali przegrywają i muszą postawić następną kolejkę… a także sprzątnąć stół i szkło!

Opisy i zdjęcia pochodzą ze sklepu www.rebel.pl

Podziel się:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePin on Pinterest

Tagi: ,

Posted in News and Oferta by Blackmas on Marzec 3rd, 2012 at 13:23.

Add a comment

Previous Post:   Next Post:

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply