ZadzwońFacebook

Pub Polufka

ul. Leczkowa 18, Gdańsk Wrzeszcz

Fasolki w Polufce!

Konkurs oficjalnie zakończony. Wygrały Fasolki, które przez cały czas prowadziły w notowaniu.

W Polufce dostępne są od dziś dwie talie – podstawowa i rozszerzona (o rozszerzoną należy pytać w barze).Wszystkim dziękujemy za udział w głosowaniu i zapraszamy do wybierania kolejnej planszówki w przyszłym miesiącu.

Spośród osób, które zagłosowały na Fasolki, rozlosujemy we wtorek podczas spotkania planszówkowiczów 3 osoby, które otrzymają kupony o wartości 10zł do wykorzystania w barze.

Fasolki

O grze:
Każdy z graczy handluje fasolkami, które wyhodował na swoich polach uprawnych, chcąc je sprzedać po jak najbardziej korzystnych cenach. Im więcej fasolek jednego gatunku będzie miał na swoim polu, tym więcej złotych monet za nie otrzyma. Niestety, niejednokrotnie gracz jest zmuszony sprzedać swoje fasolki wcześniej niż by chciał, a czasem nawet zbiera swoje plony nie otrzymując za nie ani grosza!

Celem gry jest zebranie jak największej ilości złotych monet dzięki umiejętnej hodowli i przemyślanym wymianom.

Fasolki to prosta i wesoła gra karciana dla której szybko stracisz głowę i serce! A zabawy będzie co niemiara!
Fasolki: Rozszerzenie składa się z 4 następujących modułów:
– Nowe gatunki fasolek – wprowadzający do gry nowe gatunki fasolek umożliwiające przeprowadzenie rozgrywki nawet w siedem osób.
– Fasolufka nowa wersja podstawowej gry, w której poza panami fasolkami występują panie fasolki oraz dzieci fasolki. Panie fasolki mają o wiele korzystniejszy fasolometr niż ich partnerzy, ale działają tylko wtedy gdy są na wierzchu pola. W umieszczeniu ich tam pomagają dzieci.
– Fasolkopająk wprowadzający do gry możliwość blefowania oraz zupełnie nowy rodzaj fasolometru nazywany fasolowym wyścigiem. Zapewnia on tym więcej monet, im więcej razy zmienia się kolor kart na polu z fasolkopająkiem
– Pojedynek wariant bez handlowania przeznaczony specjalnie do rozgrywek dwuosobowych.

Podziel się:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePin on Pinterest

Tagi: , ,

Posted in Ciekawostki and News and Oferta by Blackmas on Luty 11th, 2012 at 01:12.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply